אבולוציה של עיצוב פנים מסחרי

/
/
/
277 Views

מהו עיצוב פנים מסחרי

ניתן לתאר עיצוב מסחרי, המכונה לעיתים עיצוב פנים חוזי או שאינו למגורים, כתהליך מאתגר ומורכב של יצירה וניהול של בנייה או שיפוץ של החללים המסחריים.

למרות שחלק מהאנשים משתמשים במונח עיצוב פנים "מסחרי" לסירוגין עם עיצוב פנים "משרד". עם זאת, העבודה מקיפה מגוון גדול בהרבה מחללי המשרדים. פרויקטי העיצוב המסחרי כוללים גם עיצוב ופירוט של חללים ציבוריים, כגון בתי מלון, מסעדות ומבנים דומים מעבר לחלל ה"משרדים". במילים אחרות, עיצוב עיצוב מסחרי כרוך בעיצוב פנים של כל מתקן המשרת מטרות עסקיות.

זה בדרך כלל דורש כמות משמעותית של תשומת לב לפרטים וזה כרוך בהרבה יותר מסתם עיטור הפנים של החללים. פרויקטי העיצוב עוסקים בנושאים רחבים בהרבה, כולל:

  • עיצוב ומקסום החלל,
  • בנייה ושיפוץ ידידותיים לסביבה,
  • אפשרויות תקרה ותאורה,
  • מערכות חשמל ואינסטלציה,
  • ואפילו הזמנת מערכות נתונים ותקשורת קולית כדי לענות על הביקוש.

עבודה זו דורשת מהמומחים הבנה טובה של אדריכלות, כמו גם חוש אמנותי ליצירת הגדרות אטרקטיביות בתוך החלל.

בעולם הממוסחר ביותר של היום, אנחנו לוקחים הרבה דברים כמובן מאליו. השווה את הפרסום בטלוויזיה של היום לזה שלפני 50 שנה. חשבו על הסחורה החזותית הנוכחית עם הסחורה החזותית בתחילת המאה ה-20.

מה דעתך על עיצוב פנים מסחרי? כשאתה חושב שתשליך את דעתך על האבולוציה של המרחבים הציבוריים המסחריים, תבין את כמות השינוי העצומה שהוא עבר. בחלק הבא, אני אקח אותך דרך היסטוריה קצרה של עיצוב פנים מסחרי.

אבולוציה של עיצוב פנים מסחרי

היסטוריונים רבים מסכימים ששורשיו של מקצוע עיצוב הפנים המסחרי היו במאה ה-19. פעם זה היה ידוע בתור קישוט הפנים בתחילה. אחת ההשפעות המרכזיות הייתה פיתוח טכניקות וטכנולוגיות חדשות שנולדו מהמהפכה התעשייתית. הם הפכו את הריהוט והחומרים המיוצרים בהמוניהם הרבה יותר זולים ונגישים לכולם.

בתחילה רוב עבודות הפנים המסחריות המוקדמות בוצעו על ידי האדריכלים. תחילת המאה ה-20 ראתה את הופעתם של מעצבים ומעצבים שהתמקדו בפנים המסחריים.

לסיכום

לעבודת העיצוב המסחרית יש המון היבטים מרתקים; לא מעט בשל מגוון הפרויקטים שלו. בנוסף, זה ימשיך להתפתח כאשר העסקים שואפים למקסם את השטח המסחרי תוך הפחתת העלות.Source by Adil Akkus

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved